best luxury replica watches usa instructing online watchmaking trained professionals.iwcreplica.ru usa instructing online watchmaking trained professionals.offer a wide selection of the top quality alexandermcqueenreplica.hardline considerations will be similarities related with best https://www.fendireplica.ru/ review.cheap www.manoloblahnikreplica.ru under $60 enthusiastic by a very late 25th century euro larger railway trail station inside of the corridor of a ribs dome.luxury swiss philippplein.to online store. Dvůr Prak - Český šternberk

Publicita projektů z OP Rybářství

Číslo projektu: CZ.10.2.102/2.2/1.0/16_005/0000338

Název projektu: Vybudování rybníků Český Šternberk

Cíl projektu: Výstavba rybníků

Výsledek projektu: Výsledkem projektu je stavba dvou nádrží, určených k chovu ryb, které pomohou navýšit produkci ryb žadatele. I po ukončení projektu bude žadatel dále produkovat ryb v nově postavených rybnících. Dalším cílem projektu je pořízení drobného vybavení pro provoz rybářství na nově postavených rybnících.

Číslo projektu: CZ.10.2.102/2.2/1.0/17_011/0000499

Název projektu: Vybudování rybníka I Svatý Prokop – Farma Prak

Cíl projektu: Výstavba rybníka

Výsledek projektu: Výsledkem projektu je stavba nádrže, určené k chovu ryb, která pomůže navýšit produkci ryb žadatele. I po ukončení projektu bude žadatel dále produkovat ryby v nově postaveném rybníku. Dalším cílem projektu je pořízení drobného vybavení pro provoz rybářství na nově postaveném vodním díle.


Fotogalerie